FBC The Mighty Devils Aalst – Tigers Kraainem FC 5-4 (2-2,1-1,2-1)

Sajnos a rájátszás első meccsén a hazai közönség előtt játszó Aalst csapatán nem tudtunk felül kerekedni, így egy hét múlva csak a bronzéremért játszunk, ráadásul a hatalmas meglepetésre a másik elődöntőben 8-1-es vereséget szenvedő Waterloo csapatával (ők nyerték az alapszakaszt, és a negyedik helyezett Denderleeuw hagyta ma őket ilyen szépen helyben)… Ez van. Pedig az idényben most játszottunk ellenük a legjobban, többször is vezettünk (2-1-re és 3-2-re), aztán mégsem sikerült. Nekem személy szerint nem is ment jól a játék, pedig az első sorban szerepeltem, viszont nagyon nem jött jól, hogy most nem én voltam az előretolt zavaró ember, így egyáltalán nem éreztem a helyemet a pályán… Nem akarok a bírókkal foglalkozni, de elvettek tőlünk egy teljesen szabályos gólt (amivel 4-2-re vezettünk volna), majd az utolsó harmadban többször is teljesen röhejes szabálytalanságokat fújtak be és küldték ki játékosainkat 2-2 percre. Szar volt veszíteni, na, főleg hogy nekem sem ment jól. Pedig jó kis csapat ez, de több edzés kellene. Talán majd jövőre…

One thought on “FBC The Mighty Devils Aalst – Tigers Kraainem FC 5-4 (2-2,1-1,2-1)