Diamonds X3M Team – Miskolci FE 8-5 (1-0,1-2,6-3)

A mai meccs nagyon nyögvenyelősen indult. Bemelegítés helyett kicsit elaludtunk a lelátón, így lehet hogy a szellemi ráhangolódás sem sikerült tökéletesen, de egészen a 15. percig várnunk kellett az első gólra. Pontatlanok voltak a befejezéseink, valamint a miskolci kapus elég jól védett, miközben ők 4 valamirevaló akcióból 3 gólt szereztek. Így a harmadik harmadban, egészen a 49. percig 3-3 volt az állás, a szoros eredménynek megfelelően harmadik sorunk természetesen csupán a padról szemlélte az eseményeket. Innen beindult a gólgyártás, melynek következtében a miskolciak kapust cseréltek, feléledő soraink pedig hat perc alatt öt gólt rámoltak a borsodiak hálójába. Így az utolsó négy percet ajándékba kapta a harmadik sorunk, mi pedig ajándékba adtunk két gólt :( Ezek közül az egyik sajnos kifejezetten rajtam múlott. Sikerült ez alatt a négy perc alatt annyit bénázni, amennyit az előző négy meccs alatt összesen nem… A lényeg persze a győzelem, most már minden OB II-es ellenféllel megmérkőztünk egyszer, és mindenkit le is győztünk, ami igen bíztató a bajnokság végkimenetelére nézve :) Hajrá Diamonds!

2 thoughts on “Diamonds X3M Team – Miskolci FE 8-5 (1-0,1-2,6-3)

1. Péter I. Pápics Post author

Végül is ha azt nézem, hogy meccses bejegyzésekre ez az első komment, akkor örülhetek, ha a hosszát nézem, akkor meg azért van még hová fejlődni :)