Diamonds X3M Team – Paksi FK 8-4 (1-1,3-2,4-1)

A Férfi OB II első mérkőzésén hazai pályán (Kartal) 8-4-re vertük a Paksi FK csapatát. Ez volt az első tétmeccsem, és sikerült egyből az első gólomat is megszerezni, aminek mondanom sem kell, nagyon örülök (annak is, hogy szüleim és a tesóm is ott voltak). Az első két harmadban a második sorban játszottam (ebben a 40 percben három sorral álltunk fel), a gólon kívül volt még két közepesen jó lehetőségem is, fejlődni kell (nem kicsit, sokat), és akkor azokból is gól lesz pár hónap múlva :-) Az azért még pozitív, hogy nem volt jelentős hiba a játékomban. A harmadik harmadban a legrutinosabb játékosainkból alkotott két kicsit más felállásban pályára lépő sor bebiztosította a győzelmet, de a végén az utolsó gól után még én is kaptam egy kis játéklehetőséget. Összességében jó meccs volt, természetesen van még hova fejlődni (mind egyéni, mind csapatszinten). Ráadásul ha 4-1 után nincs az a pillanatnyi dekoncentráltság a csapatban, akkor nagyobb győzelem is lehetett volna… Szóval lélekben is kell edzeni, nem csak testben.

A fejlődés pedig nem lesz nehéz, mert tegnaptól már péntekenként is van edzésünk, méghozzá a felsőgödi sportcsarnokban. Ez azt jelenti, hogy a két szokásos edzés mellett most már hetente egyszer normális méretű pályán is tudunk gyakorolni! Hajrá Diamonds!