FBC The Mighty Devils Aalst – Tigers Kraainem FC 4-1 (2-0,1-0,1-1)

Ez a mai meccs valahogy nem jött össze :( A tabellán egy hellyel előttünk álló (azaz második) Aalst csapata nem játszott sokkal jobban nálunk, de még ha jobbak is voltak, akkor sem három góllal. A fő gond az volt, hogy nem tudtunk gólt lőni. Vagy kapuvas lett a lövésekből, vagy az utolsó pillanatban lépett/ütött közbe az ellenfél védője, vagy egyszerűen csak nem úgy sültek el a lövések, ahogy szoktak. Gólok nélkül pedig elég nehéz nyerni. Szokás szerint az első támadósor bal oldalán játszottam, kiharcoltam két kétperces kiállítást, összesen egy párharcot vesztettem el, de a lövések nekem sem sikerültek. Egyszer kettő az egy ellen mentünk a csapatkapitánnyal, de pattogós és magas labdát adott, így nem tudtam kapura lőni. Később sikerült egyedül megindulnom a védők között, de amikor végül kapura fordultam, egyszerűen lecsúszott az ütőmről a labda, így erőtlen lett a lövés. Stb. Elég jól játszottunk, de valahogy az utolsó lépés senkinek nem sikerült. Az pedig hogy négy emberelőnyből nem tudtunk egy gólt sem szerezni, az elég siralmas – ezt gyakorolonunk kellene. A történelmi hűség kedvéért még megjegyezném, hogy az utolsó másfél percben 3-1-es állásnál lehoztuk a kapust, de sajnos labdát vesztettünk, és így lényegében üres kapuba kaptuk a negyedik gólt… A tabellán ennek ellenére nem változott a helyzet, továbbra is harmadikok vagyunk, ők pedig másodikak. (Szóval ha minden marad, a rájátszásban az előböntőben velük mérkőznénk meg…)

One thought on “FBC The Mighty Devils Aalst – Tigers Kraainem FC 4-1 (2-0,1-0,1-1)